راه‌اندازی سایت می‌کده، اپلیکیشن شعر فارسی

راه‌اندازی سایت می‌کده، اپلیکیشن شعر فارسی

سلام بر یاران می‌کده. به پاس قدردانی از کاربران عزیز اپلیکیشن می‌کده، تصمیم گرفتیم سایت می‌کده را راه‌اندازی کنیم تا بتوانیم بیش از پیش با کاربران در ارتباط باشیم و در امر اطلاع‌رسانی، بهتر از قبل عمل کنیم.

توجه داشته باشید که عملکرد سایت در حال حاضر برای اطلاع‌رسانی و انتشار اخبار مربوط به حوزه ادبیات و فرهنگ و هنر می‌باشد و بنا نیست که آن محتوا و امکاناتی که در اپلیکیشن می‌کده وجود دارد، در سایت آن نیز برقرار باشد. برای درک بهتر ماهیت سایت بیایید با هم مروری بر آنچه که در سایت موجود است داشته باشیم:

در سایت می‌کده چه بخش‌هایی وجود دارد؟

نسخه‌های مختلف اپلیکیشن می‌کده در فروشگاه‌ها و استورهای مختلف

شما می‌توانید از همین جا به آخرین نسخه اپلیکیشن می‌کده در گوگل پلی یا همان پلی استور و کافه‌بازار دسترسی داشته باشید. همچنین علاوه بر این موارد اگر تمایلی به نصب برنامه از استورها ندارید، لینک دانلود مستقیم برنامه در سایت می‌کده موجود می‌باشد. علاوه بر این همیشه نسخه یکی مانده به آخر برنامه نیز در سایت می‌کده در دسترس است تا در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

معرفی اپلیکیشن می‌کده و برخی از بارزترین ویژگی‌های آن

در بخش درباره می‌کده سعی می‌کنیم همیشه یک معرفی به‌روز همراه با آخرین تغییرات داشته باشیم. توسعه‌دهنده‌های عزیز می‌توانند در این بخش برای دریافت سورس کد می‌کده از گیت‌هاب اقدام کنند. همچنین سعی می‌کنیم بارزترین‌ ویژگی‌های مطابق با آخرین نسخه را نیز همراه با یک توضیح مختصر در ادامه بیاوریم.

آخرین مطالب بلاگ می‌کده

در بلاگ می‌کده، به دلیل مشغله فراوان و هزینه‌های زمانی مورد نیاز برای تولید محتوا، اولویت با انتشار اخبار و مطالب مربوط به خود پروژه می‌کده است، اما سعی می‌کنیم در صورتی که امکانش وجود داشت اخبار مربوط به رویداد‌های فرهنگی ادبی را نیز منتشر کنیم. بدیهی‌ست اگر فرد یا افرادی از مخاطبان عزیز می‌کده تمایل به همکاری در بخش بلاگ داشته باشد، به گرمی از ایشان استقبال می‌کنیم.

تماس با می‌کده

با این که می‌توانیم در سایت می‌کده هم یک فرم ارتباط با ما داشته باشیم، اما به نظرمان رسید که هنوز هم بهترین راه‌های ارتباطی همان‌هایی هستند که در این بخش آمده. یعنی یا از طریق فرم تماس داخل اپلیکیشن می‌کده یا با کمک استفاده از آدرس پیام‌رسانی که مطرح شده. به نظر می‌آید به این روش کاربران محترم سریع‌تر به نتیجه مطلوب می‌رسند. هرچند که در صورت اعلام نیاز کاربران محترم، حتما در سایت می‌کده نیز فرم تماس قرار خواهد گرفت.

همکاری با و حمایت از می‌کده

در این بخش به تمامی راه‌هایی اشاره می‌شود که شما به هرگونه می‌توانید با ما همکاری کنید و از ما حمایت کنید. بدون شک کوچک‌ترین همکاری شما برای ما بسیار ارزشمند است و از آن استقبال خواهیم کرد.

قدردانی از همراهان پروژه می‌کده

در این بخش از تمامی کسانی که به هر نحوی در راه توسعه پروژه می‌کده با ما همراه بوده‌اند و یا در آینده همراه خواهند بود، خواه این همراهی حمایت مادی باشد یا حمایت معنوی باشد مثل معرفی ما به دیگران، مشاوره تخصصی، کمک در تولید محتوای رسانه‌ها و هرچیز دیگر، قدردانی خواهیم کرد. البته که این کوچک‌ترین کاری‌ست که از دستمان برمی‌آید و امیدواریم روزی بتوانیم بهتر از این از شما گرانقدران تشکر کنیم.

این تمام آن چیزی‌ست که در حال حاضر قرار است در سایت می‌کده اتفاق بیفتد. شما چه پیشنهادی برای وبلاگ می‌کده دارید؟ حتما برای ما در زیر همین پست کامنت بگذارید تا در مورد آن با هم صحبت کنیم.

This Post Has 2 Comments

 1. سلام و عرض ادب

  اگه کسی مثل من گوشی هوشمند نداشته باشه و بخواد از میکده استفاده کنه باید چی کار کنه ؟
  اتفاقا باید محتوای اپ رو روی سایت بیارید .

  1. سلام به شما
   در حال حاضر شما می‌توانید برای استفاده از محتوا در وب‌سایت، از وب‌سایت گنجور استفاده کنید.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

Close Menu