دسته‌ها
اخبار

زمان انتشار نسخه بعدی اپلیکیشن می‌کده (می‌کده ۴.۱.۰) + لیست قابلیت‌ها

با توجه به تصمیم تیم توسعه اپلیکیشن می‌کده مبنی بر ارائه قابلیت‌های کمتر در هر نسخه و کوتاه کردن دوره‌های انتشار می‌کده، از این به بعد سعی داریم در دوره‌های کوتاه یک ماهه تا یک ماه و نیمه، نسخه جدیدی از می‌کده را ارائه کنیم. به این ترتیب در حال حاضر برنامه‌ریزی برای نسخه آینده می‌کده انجام شده و توسعه آن نیز شروع شده است.

می‌کده ۴.۱.۰ چه زمانی منتشر می‌شود؟

در حال حاضر فاز طراحی ظاهر می‌کده برای قابلیت‌های جدید انجام شده و طرح‌ها وارد فاز پیاده‌سازی شده است. با پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته برای توسعه و تست می‌کده، در اواسط شهریور ماه می‌کده ۴.۱.۰ با اضافه شدن قابلیت‌های جدید و بهبود آنچه که تا به اینجا در می‌کده وجود داشته، از طریق استور‌ها در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در می‌کده ۴.۱.۰ چه قابلیت‌هایی اضافه می‌شود؟

محدود کردن بازه جستجو

در حال حاضر در می‌کده ۴ کاربر می‌تواند در آثار همه شاعرهای موجود و یا در آثار تنها یک شاعر خاص جستجو کند. در می‌کده ۴.۱.۰ گزینه‌های دیگری برای محدود کردن بازه جستجو در نظر گرفته خواهد شد. مثلاً جستجو در آثار شاعران مورد علاقه و یا احتمالاً جستجو در میان شاعرانی که آثار آن‌ها دانلود شده است.

جستجوی نام شاعر

با توجه به در دسترس قرار گرفتن آثار همه شاعران به صورت آنلاین و همچنین با برنامه‌ای که برای اضافه شدن شاعران بیشتر در نظر گرفته شده، نیاز به جستجوی نام شاعر برای دسترسی سریع‌تر توسط کاربران عزیز گزارش شده و در نسخه آینده در می‌کده قرار خواهد گرفت. به این ترتیب با انتشار نسخه جدید کاربران می‌توانند از جستجو، برای پیدا کردن شاعر مورد نظر خود نیز استفاده کنند.

در نظر گرفتن چند سایز فونت مختلف

با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران عزیز می‌کده مبنی بر درشت‌تر شدن فونت برنامه، در نسخه آینده گزینه‌ای در تنظیمات برنامه برای این مهم در نظر گرفته خواهد شد. به این ترتیب کاربران می‌توانند از میان چند گزینه، اندازه فونت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

ارائه اطلاعات آماری در صفحه پروفایل کاربر

در می‌کده ۴.۱.۰ اطلاعات آماری کوتاهی از میزان مطالعه کاربران در می‌کده در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت. با کمک این قابلیت کاربران می‌توانند از میزان مطالعه خود در هر هفته و هر ماه باخبر باشند. در آینده این اطلاعات آماری به صورت مفیدتر و کاربردی‌تر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

ساختن لیست اشعار

در می‌کده ۴.۱.۰ علاوه بر لیست علاقه‌مندی‌ها که به صورت پیش‌فرض در اختیار کاربران قرار دارد، هر کاربر می‌تواند لیست‌های دیگری از اشعار تعریف کند و اشعار مورد علاقه خود را در دسته‌بندی‌های مختلف به لیست‌های مختلف اضافه کند.

همچنین همگام‌سازی لیست‌های ساخته‌شده توسط کاربران نیز به می‌کده نسخه آینده اضافه خواهد شد.

می‌کده ۴.۱.۰ بعد از طراحی، پیاده‌سازی و تست در اواسط شهریورماه از طریق استور‌ها و سایت رسمی می‌کده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *